...:::Thee.Bosfforuma HoşGeldiniz:::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carlos'tan Robinho'ya destek!

Carlos'tan Robinho'ya destek! Empty Carlos'tan Robinho'ya destek!

Mesaj tarafından Dj_Cengiz_06 Çarş. Eyl. 03, 2008 12:10 pm

Carlos'tan Robinho'ya destek!

Fenerbahçemizin Brezilyalı yıldız oyuncusu Roberto Carlos, Real Madrid'den olaylı bir şekilde ayrılan Robinho'nun neler hissettiğini çok iyi bildiğini ve aynı durumla Real Madrid'den ayrılırken kendisinin de yaşadığını söyledi.

İspanya'nın en önemli spor gazetesi Marca'ya ait olan radyo kanalı Radio Marca'ya konuşan tecrübeli oyuncu, Real Madrid Başkanı Ramon Calderon'a ve kulüp menajeri Pedja Mijatovic'e eleştiriler yağdırdı.
Futbol yöneticiliği konusunda ikisinin de tecrübesiz olduğunu ifade eden Roberto Carlos, son günlerde yaşanan Robinho olayı gibi kendisinin de Real Madrid'den aynı koşullar içinde ayrıldığını söyledi.
Asıl eleştirilmesi gerekenlerin Robinho'yu eleştirenler olduğunu söyleyen Brezilyalı yıldız, Robinho'yu çok iyi anladığını, söylediği ve takınmış olduğu tavrın aslında haklı bir davranış olduğunu sözlerine ekledi.
Sonuna kadar Robinho'nun yanında olduğunu söyleyen Carlos sözlerine " Robinho'yu çok iyi anlıyorum hatta en iyi ben anlıyorum çünkü onun yaşadıklarını 2 yıl önce ben yaşamıştım. Bence hem Ramon Calderon hem de Mijatovic Robinho'ya saygısızlık yaptılar. Ben Real Madrid yönetimindeki herkesi suçlamıyorum ama bu tarz olaylarda sorumluluk Calderonla Mijatovic'e ait. Biz futbolcular alıp satılan mallar değiliz. Cristiano Ronaldo'yu alacaklarını sandıkları için Robinho'dan zaten vazgeçmişlerdi, bu doğru bir davranış değil " şeklinde devam etti.
Real Madrid'de oynadığı süre içersinde 3 farklı başkan ve yönetimle birlikte olduğunu söyleyen Roberto Carlos, en kötüsünün şuanki Başkan Ramon Calderon olduğunu söyledi. " Lorenzo San insanlarla bire bir ilgilenen bir başkandı. Fiorentina Perez ise kulübün bütün borçlarını sıfırlamıştı ama şimdiyse yönetim diye birşey yok sadece Calderon ve Mijatovic var ve ikisininde yöneticiliğe dair zerre tecrübesi yok"
Kaynak: DHA
Dj_Cengiz_06
Dj_Cengiz_06

Erkek
İş/Hobiler : Forumları Gezmek :D:D:D
Ruh Haliniz : Carlos'tan Robinho'ya destek! Uzuntu10
Hangi Takımlısızı : Carlos'tan Robinho'ya destek! Fbqg4
Tecrübe Puanı : 0

- Similar topics