...:::Thee.Bosfforuma HoşGeldiniz:::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eşini neden evden attı

eşini neden evden attı Empty eşini neden evden attı

Mesaj tarafından carpe_diem Paz Eyl. 07, 2008 4:40 am

Sanal alemde sürekli okey oynayan adam bu yüzden eşini evden attı..
Sanal alemde oyun sitelerine girerek sürekli okey oynayan Necmi Kısmet, duruma tepki gösteren 20 yıllık eşini evden attı. Kısmetin, sanal alemdeki oyun tutkusu nedeniyle bir süre önce de işinden atıldığı ortaya çıktı.
Sürekli sanal aleme girip okey oynadığı için işinden atılan Necmi Kısmet, kendisine karışan eşi Mehtap Kısmeti de sokağa attı. Yaşadıklarını anlatan Mehtap Kısmet, eşiyle 20 yıllık evli olduklarını belirterek "Kendisi bundan 5 yıl önce sanal alemde, okey oynamayı öğrendi. O gün bugündür gece ve gündüz olmak üzere her zaman okey oynuyor. Sanal alem yüzünden önce işinden atıldı" dedi. Eşinin kendisini zorla çalıştırdığını öne süren Mehtap Kısmet, şöyle konuştu:
"Ben de iki yıl önce bir konfeksiyon atölyesine girdim ve burada ekmeğimi kazınıyorum. Ama eşim kazandığım parayı elimden alıyordu. Sonrada beni evden attı. Okey oynamaktan asla vazgeçmeyeceğini söylüyor. Bana da "sen git başının çaresini bak" diyor. En kısa zamanda kendisini mahkemeye vererek ayrılacağım.
Sanal alem ve oyun bağımlısı haline gelen, bu yüzden eşini evden atan Necmi Kısmet, "Ben okeyi hiç bir şeye değişmem. Okey sitelerinde bir namım, bir adım var. Burada herkes bana imparator diyor. Bunu yok edemem. Giden gider gelen gelir" diyerek eşini bile umursamadığını söyledi. Dayı Necmeddin Hiçyılmaz ise, yeğeninin sabahlara kadar internette oyun oynadığını belirterek, bu yüzden yuvasının dağıldığını söyledi.
carpe_diem
carpe_diem
Administrator
Administrator

Kadın
Tecrübe Puanı : 0

- Similar topics